Роботи з благоустрою в Середівці

Дата: 03.08.2022 16:23

Фото без описуДнями жителі села Середівка організували прибирання по вул. Шевченка.

Над благоустроєм вулиці працювало 15 осіб, із загальної кількості 587 жителів села.

Найлегше сказати - "НЕ МОЄ", аніж зробити роботу.

Враховуючи те, що протяжність вулиці - 900 метрів, то на розчистку порослі та аварійних дерев потрібно не день, та й не 15 людей.

Ті, хто плідно попрацювали - молодці, але чистота та порядок чи то на вулиці, чи в селі залежить від згуртованості та спільної, плідної праці.

На даній вулиці городи всі обробляються. Але більшість господарів не доглядають за прилеглою територією городів.

Звідси й зарослі обабіч дороги, звідси й зникнення електроенергії при пориві вітру.

Комфорт, чистота та затишок, там де ви проживаєте - справа рук кожного. І на свої територій потрібно бути справжнім господарем, і показувати хазяйновитість своїм особистим прикладом.