ВІТАЄМО З ВИСОКОЮ ВІДЗНАКОЮ!

За заслуги перед Українським народом Грамотою Верховної Ради України нагороджений Згурівський селищний голова ВАСИЛЬ ВІКТОРОВИЧ ЦВИК.

09:43 24.12.2021

Подарунки, солодощі, а ще тепле спілкування з Дідом Морозом та Снігуркою

Подарунки, солодощі, а ще тепле спілкування з Дідом Морозом та Снігуркою – стали справжнім святом для дошкільнят та школярів Лизогубовослобідського НВК, Любомирівського НВК, Турівського НВК та Старооржицької ПШ.

09:46 23.12.2021

Посвідчення водія за гроші – квиток на «той» світ!

Ось як можна однією фразою охарактеризувати продаж водійських посвідчень. Протягом усього періоду реформи сервісні центри МВС прагнуть надавати громадянам якісні, прозорі та доступні державні послуги.

08:44 23.12.2021

Послуги для морського та річкового транспорту на Гіді

Дізнатися про те, як оформити ліцензію на перевезення, зареєструвати судно чи отримати свідоцтво про присвоєння судну розпізнавального номера легко — уся достовірна та актуальна інформація про отримання будь-яких державних послуг на одному порталі.  Зібрали для вас добірку послуг на Гіді про послуги для морського та річкового транспорту:

14:31 22.12.2021

Дотримуйтесь вимог пожежної безпеки  під час святкування Новорічних та Різдвяних свят

Дотримуйтесь вимог пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят

Незабаром Новорічні свята. Будинки культури, клуби, загальноосвітні та дошкільні заклади, оселі наших громадян прикрасять Новорічні ялинки - неодмінні атрибути цього свята. При недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, новорічні прикраси можуть зіпсувати святковий настрій. Прості заходи безпеки допоможуть уникнути всіляких неприємностей, пов’язаних із пожежею та дозволить не затьмарити веселе Новорічне свято:

14:11 22.12.2021