Щира подяка за багаторічну, сумлінну працю

Щирими словами подяки та теплими обіймами сьогодні колеги проводжають на заслужений відпочинок Людмилу Вікторівну Литовку, начальника відділу земельних відносин та екологічних питань Згурівської селищної ради.

13:19 06.01.2022

УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗВІТУ ПРО КВОТУ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ 01 ЛЮТОГО 2022 РОКУ

Нагадуємо! Роботодавці – підприємства, установи, організації незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб,  мають подавати звіт до центрів зайнятості не пізніше 1 лютого 2022 року.

11:18 06.01.2022

Змінено розміри ставок збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових автомобілів

Згідно з пунктом 7 статті 1 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» при набутті права власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні територіальними органами МВС, крім випадків забезпечення легковими автомобілями інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування.

11:06 06.01.2022

РЕЄСТР КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ, ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО НИХ, СТАНОМ НА  01 СІЧНЯ 2022 РОКУ

РЕЄСТР КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ, ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО НИХ, СТАНОМ НА 01 СІЧНЯ 2022 РОКУ

РЕЄСТР КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ, ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО НИХ ПОДАНИХ В 2021 РОЦІ НА ПОВІДОМНУ РЕЄСТРАЦІЮ ДО  ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я  ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  СТАНОМ НА  01 СІЧНЯ 2022 РОКУ

11:50 05.01.2022

До уваги керівників, бухгалтерів, кадровиків та юристів аграрних підприємств!

12 січня 2022 року о 10.00 за адресою: смт Згурівка, вул. Українська, 19 (мала зала засідань, 3 поверх будівлі колишньої райдержадміністрації) Центр професійних бухгалтерів проведе семінар для аграрних підприємств на тему: «Зобов’язання на 1 га, соціальні норми; нові звіти по зарплаті, землі, майну та 4-й групі; зміна 20-ОПП і ліцензії, ТТН і звітність».

10:39 04.01.2022