Перші перемоги!!!

Дата: 11.02.2023 13:34

Фото без описуЦелуйко Тимофій, учень 3 класу Згурівського ліцею виборов 1 місце у ІІІ (обласному) етапі ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Цюцик Богдан Ігорович, учень 5 класу Згурівського ліцею виборов ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Бажаємо переможцям конкурсів безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров'я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками. Перемоги Вам на Всеукраїнських змаганнях, Згурівщина вірить у ваші сили!