Розпочинаємо новий переможний тиждень

Дата: 28.02.2023 15:52

Фото без описуІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства виборола Носарєва Анастасія, учениця 9 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад", науковий керівник Яременко Л. В..

Ще одну перемогу для нашої громади, разом з учителем Дробот Н.Г., виборола Анастасія, а саме ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Вітаємо юну дослідницю та її наукового керівника з такою вагомою перемогою та зичимо нових успіхів і перемог.