Збір фахівців з питань цивільного захисту райдержадміністрацій та громад області

Дата: 28.02.2023 15:44

Фото без описуСьогодні у приміщенні Броварської РДА відбулось навчання - збір фахівців з питань цивільного захисту райдержадміністрацій та громад області.

Учасником наради став головний спеціаліст з мобілізаційної роботи та ЦЗ Олег Зленко.

Розглянуті питання: щодо утримання, обліку та перевірки захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів; щодо організації та проведення командно-штабних навчань і тренувань в області місцевого та об'єктового рівня; створення та використання матеріальних резервів для запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків та інші.

Організатор заходу: департамент цивільного захисту, оборорони та взаємодії з правохоронними органами КОДА та ГУ ДСНС у Київській області за участі представників центрального апарату ДСНС України.