У ГОРЕНЦІ ВІДКРИЛИ МОДУЛЬНЕ МІСТЕЧКО ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ

18 грудня в Гостомельській територіальній громаді відкрили ще одне модульне містечко для тимчасового проживання. Цього разу — у Горенці. На відкритті побував заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.

08:16 18.12.2022

1578  ЗАЯВ  ПОДАНО НА КИЇВЩИНІ НА ОТРИМАННЯ МІКРОГРАНТУ В МЕЖАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРОГРАМИ «ЄРОБОТА

Завершується реалізація державної програми «єРобота». Вона спрямована на отримання мікрогрантів на стимулювання підприємницької діяльності — створення або розвиток власного бізнесу. Станом на 15 грудня 2022 року на отримання мікрогрантів всього подано 1578 заяв від жителів Київщини, які прагнуть започаткувати свій бізнес або розширити його. Більшість переможців  вже отримали свій мікрогрант та почали працювати.  Середній розмір гранту становить близько 233 тис. грн. 191 бізнесмен Київщини отримав позитивне рішення щодо надання фінансування для реалізації своїх бізнес-проектів. Внаслідок реалізації бізнес-планів отримувачів грантів на Київщині буде створено понад 550 робочих місць.

09:32 16.12.2022

Бюджет 2023

Як відомо, запорука успішного розвитку громади - наповнений бюджет.

17:05 15.12.2022

СПОЖИВАЧАМ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Комунальне підприємство «Згурівський комбінат комунальних підприємств» повідомляє вас про те, що на сьогоднішній день болюче постало питання заборгованості населення за житлово-комунальні послуги, тому вважаємо за необхідне повідомити всіх споживачів про стан розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги з водопостачання, водовідведення, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивіз твердих побутових відходів.

16:18 15.12.2022

Щира подяка за підтримку

Згурівська селищна рада щиро дякує за співпрацю та надану допомогу депутату Київської обласної ради Ользі Василівні Скрипник.

10:19 15.12.2022