Дата: від до Скинути

Пропонуємо тим, хто цього найбільше потребує, нові знання та можливості на ринку праці

Ваучер на навчання - це документ, що дає право за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні  в  навчальних закладах чи в роботодавця.

12:53 01.12.2022

Головою Броварської РДА призначений Володимир Майбоженко

Відповідно до розпорядження Президента України Володимира Зеленського № 311/2022-рп від 28 листопада 2022 року, головою Броварської районної державної адміністрації Київської області призначений Володимир Майбоженко.

10:44 30.11.2022

ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: ВАЖЛИВО ПАМ’ЯТАТИ ПРО ПРАВИЛA

У Київській області енергетики продовжують відновлювати електромережі, проте важливо пам’ятати про правила її використання, щоб уникнути повторних вимкнень. Про це повідомляє голова Київської ОВА Олексій Кулеба у Telegram.  «У Київській області тривають екстрені вимкнення електроенергії. Складна ситуація спричинена ударами країни-терориста по енергосистемі країни. Енергетики продовжують відновлювати мережі, щоб повернутися до стабілізаційних вимкнень із графіками. Водночас, дуже важливо пам’ятати про правила використання електрики після її відновлення», — наголосив голова КОВА.

08:39 30.11.2022

Скажи чесно, ти як? Ольга Бутко

Українські зірки та телеведучі розповіли про свої відчуття та емоції, які переживають через вторгнення Росії. Також вони поділилися швидкими техніками з підтримки себе та інших, які кожен може використовувати у повсякденному житті. Як турбуватися про себе та тих, хто поруч, у періоди стресу – дізнайся більше на https://bf.in.ua/useful. Підготовлено у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської щодо створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки. За підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). #психотурбота

10:17 29.11.2022

Фахівці Київської обласної служби зайнятості разом з соціальними партнерами підготували для вас цікаві тренінги, зустрічі з роботодавцями та майстер-класи, які допоможуть розібратися з ситуацією на ринку праці Київщини та навчать, як успішно працевлаштуватися. Під час заходів ви маєте можливість:

16:14 28.11.2022

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР КОРОЛІВСТВА БЕЛЬГІЯ АЛЕКСАНДЕР ДЕ КРОО ПОБУВАВ НА КИЇВЩИНІ

27 листопада Прем’єр-міністр Королівства Бельгія Александер де Кроо в ході свого візиту до України побував у Бучі та Бородянці. Про це у своєму Telegram-каналі зазначив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

16:11 28.11.2022