Дата: від до Скинути

ЦЬОГОРІЧ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ В ШКОЛАХ КИЇВЩИНИ ТРИВАТИМУТЬ ВІД ТРЬОХ ДО ЧОТИРЬОХ ТИЖНІВ

Цього навчального року зимові канікули заплановано провести довшими, ніж зазвичай. Це пов’язано з тим, що більшість закладів освіти прийняли рішення працювати без осінніх канікул.

16:17 12.12.2022

Про захворюваність на CОVID-19 і кампанію з вакцинації проти коронавірусної хвороби

За період з 05.12. по 11.12.2022 року серед громадян, які мають декларації з лікарями Згурівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, не зафіксовано нових випадків коронавірусної хвороби CОVID-19.

15:49 12.12.2022

Відбулася щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів селищної ради

Сьогодні, під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сніжани Авраменко відбулася щотижнева нарада за участю керівників структурних підрозділів селищної ради.

11:41 12.12.2022

КИЇВСЬКА ОВА ПРОВОДИТЬ ТРЕНІНГИ З ТАКМЕДУ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ І ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

10 грудня для журналістів Київщини провели тренінг із першої домедичної допомоги при масивних кровотечах. Захід організувала Київська обласна військова адміністрація у співпраці зі 114-ою територіальною бригадою оборони Київської області.

16:23 10.12.2022

ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: НА КИЇВЩИНІ ВЖЕ ВІДНОВЛЕНО 89 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА 45 – ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

У Київській області станом на початок грудня відновлено 89 закладів загальної середньої освіти та 45 закладів дошкільної освіти. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба в Telegram.

16:00 09.12.2022

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ВЕБІНАРІВ ТА СЕМІНАРІВ 12 - 16 грудня 2022 року

Запрошуємо Вас долучатися до заходів Київського обласного центру зайнятості. Цього тижня на вебінарах і тренінгах ви зможете більше дізнатися про послуги служби зайнятості, права та обов’язки зареєстрованих безробітних, навчитися техніці пошуку роботи, опануєте навички цифрової грамотності та користування електронними ресурсами, отримаєте інформацію про джерела пошуку роботи, про ринок праці та актуальні вакансії, можливості професійного навчання тощо. Фахівці служби зайнятості нададуть дієві поради як скласти резюме, як успішно пройти співбесіду у роботодавця та багато іншої корисної інформації.

15:01 09.12.2022