ПРО БЮДЖЕТ ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2023 РІК

Бюджет на 2023 рік - це перший бюджет, який затверджений в умовах воєнного стану. При формуванні бюджету було враховано всі бюджетні запити головних розпорядників коштів. Бюджет збалансовай, в першочерговому порядку передбачено потребу в коштах на оплату праці та енергоносії.

11:17 22.12.2022

Відбулося засідання чергової сесії двадцять другої сесії

22 грудня відбулося завершальне в цьому році засідання сесії Згурівської селищної ради, у рамках якого депутати розглянули ряд питань, що стосуються соціально-економічного розвитку, забезпечення життєдіяльності громади та, головне - прийняли бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік (докладніше про бюджет громади 2023 у наступному дописі).

10:33 22.12.2022

Відбулося засідання постійної комісії з питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції

Під головуванням Євгена Чубука відбулося засідання постійної комісії з питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції. Участь у роботі комісії взяли члени комісії, селищний голова Василь Цвик, секретар ради Ігор Феник, заступник селищного голови Сніжана Авраменко, керівники профільних структурних підрозділів ради.

15:37 20.12.2022

Бюджетна комісія погодила головний фінансовий документ громади на 2023 рік

20 грудня відбулося розширене засідання постійної комісії Згурівської селищної ради з питань бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку, на порядок денний якого було винесено 4 питання.

14:00 20.12.2022

Відбулася постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Згурівський селищний голова Василь Цвик взяв участь у роботі постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

16:11 19.12.2022