У 2022 РОЦІ НА КИЇВЩИНІ ЗАРЕЄСТРОВАНО 41 567 НОВИХ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Робота бізнесу під час війни є особливо важливим джерелом наповнення бюджетів усіх рівнів та створення робочих місць. Звільнивши регіон від загарбника, одним із ключових завдань відбудови області стало відновлення економічного потенціалу, зокрема бізнесу області. Про це зазначив під час підбиття підсумків 2022 року голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

14:35 04.01.2023

ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: ЯКІСНА ОСВІТА ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ – ОДИН ІЗ ГОЛОВНИХ ПРІОРИТЕТІВ НА 2023 РІК

Освітня галузь Київської області зазнала значних збитків через повномасштабне вторгнення рф. Зокрема на окупованій території перебувало 136 шкіл і 175 дитячих садків. Рашисти не тільки обстрілювали освітні заклади, але й вивезли звідти комп’ютерну техніку та обладнання. Про це зазначив під час підбиття підсумків 2022 року голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

14:33 04.01.2023

Футболу бути!

Зовсім нещодавно у Згурівській ТГ було проведено міжколективний футбол, після якого більшість учасників вирішили продовжити цю ідею, але в серйознішому форматі!

11:24 03.01.2023

Більше 2 300 осіб отримали послуги Центрів розвитку підприємництва Київщини

До Київського обласного центру зайнятості за допомогою в організації заходів у Центрах розвитку підприємництва звернулися 212 роботодавців. Протягом 2022 було проведено 189 заходів для 2092 безробітних осіб.

11:55 02.01.2023

За розбійний напад на односельчанина мешканця Київщини засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Прокурори Згурівського відділу Броварської окружної прокуратури у суді довели вину мешканця Київщини, раніше неодноразово судимого за вчинення корисливих злочинів, у скоєнні розбійного нападу (ч. 2 ст. 187 КК України).

11:54 02.01.2023

Відбулася щотижнева нарада

Сьогодні, 2 січня, селищний голова Василь Цвик провів чергову щотижневу нараду за участі секретаря ради Ігоря Феника, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сніжани Авраменко, керуючої справами (секретаря) Ольги Вдовіченко, керівників структурних підрозділів ради.

11:50 02.01.2023

ЛЮДИНА – НЕ ТОВАР! Цінність людського життя – не предмет торгівлі людьми! Торгівля людьми – порушення основоположних прав і свобод  людини і громадянина

ЛЮДИНА – НЕ ТОВАР! Цінність людського життя – не предмет торгівлі людьми! Торгівля людьми – порушення основоположних прав і свобод людини і громадянина!

08:31 02.01.2023