Відбулося засідання виконкому

Дата: 11.08.2023 15:30

Фото без описуНа порядку денному якого було одне питання – невідкладне відібрання новонародженої дитини через загрозу її життю та здоров'ю.

Члени комітету заслухали інформацію головного спеціаліста служби у справах дітей та сім'ї Марини Довженко, старости Красненського старостинського округу Станіслава Рябокриса стосовно ситуації, що склалася, та несе в собі загрозу для життя і здоров’я новонародженої дитини через невиконання матір'ю батьківських обов'язків та незабезпечення нею необхідних умов для проживання дитини.

Рішення про відібрання дитини було прийнято одноголосно. Новонароджена дитина буде направлена до спеціалізованого будинку дитини.