Дата: від до Скинути

Постійна комісія Згурівської селищної ради з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальним майном

У рамках підготовки до засідання чергової двадцять другої сесії відбулося засідання постійної комісії Згурівської селищної ради з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальним майном.

15:17 19.12.2022

Щотижнева оперативна нарада

Сьогодні, під керівництвом Сніжани Авраменко, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, відбулася щотижнева оперативна нарада за участю селищного голови Василя Цвика, секретаря ради Ігоря Феника, керуючої справами (секретаря) виконкому Ольги Вдовіченко, керівників структурних підрозділів ради адміністрації.

11:31 19.12.2022

Про захворюваність на CОVID-19 і кампанію з вакцинації проти коронавірусної хвороби

За період з 12.12. до 18.12.2022 року серед громадян, які мають декларації з лікарями Згурівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, не зафіксовано нових випадків коронавірусної хвороби CОVID-19.

10:24 19.12.2022

ПОЖЕЖА У ВОЗНЕСЕНСЬКОМУ

16 грудня о 09 год. 55 хв. до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло телефонне повідомлення, про те, що в с. Вознесенське, по вул. Українська сталося загорання складу, де зберігались препарати для ветеринарної медицини.

15:44 18.12.2022

ГОЛОВА КОВА ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА ОБГОВОРИВ ІЗ ПОСЛОМ НІМЕЧЧИНИ В УКРАЇНІ АНКОЮ ФЕЛЬДГУЗЕН ДОПОМОГУ КИЇВЩИНІ

Голова Київської ОВА Олексій Кулеба зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен. Про це очільник адміністрації повідомив у своєму Telegram-каналі.

08:31 18.12.2022