Дата: від до Скинути

Служба зайнятості продовжує адаптуватися до нових викликів шляхом підвищення ефективності активних програм та доступності надаваних послуг.

Протягом 2022 року 4,9 тис. роботодавців Київщини, з якими співпрацює служба зайнятості, поповнили базу вакансій на 19,2 тис. одиниць . Крім того, збільшилась питома вага поданих вакансій із заробітною платою вищою за мінімальну.

08:46 13.01.2023

НА КИЇВЩИНІ З ВІЗИТОМ ПОБУВАЛА ПОМІЧНИЦЯ ГЕНСЕКА ООН, ДИРЕКТОРКА РЕГІОНАЛЬНОГО БЮРО ПРООН У КРАЇНАХ ЄВРОПИ ТА СНД ІВАНА ЖИВКОВІЧ

Сьогодні, 12 січня, Макарів відвідала делегація Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) на чолі з пані Іваною Живковіч, помічницею Генерального Секретаря ООН, директоркою Регіонального бюро ПРООН у країнах Європи та СНД. На зустрічі були також присутні в.о. Постійного Представника ПРООН в Україні Яко Сільє, заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс, заступник голови КОВА Микола Бойко та Макарівський селищний голова Вадим Токар.

16:02 12.01.2023

У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРАЦЮЄ «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» ДЛЯ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

На Київщині продовжує функціонувати «гаряча лінія». За номером (044) 363 07 34 жителі регіону можуть звернутися за допомогою чи консультацією щодо роботи структурних підрозділів ОВА, реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію чи подію на території Київської області.

13:21 12.01.2023

ОЛЕКСІЙ КУЛЕБА: ВАЖЛИВО, ЩОБ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ ПРАЦЮВАЛИ ЦІЛОДОБОВО ТА МАЛИ МАКСИМАЛЬНЕ ОСНАЩЕННЯ

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба відвідав Пункти Незламності на Київщині та перевірив, як вони працюють. Наразі в області облаштовано понад 400 Пунктів Незламності.

11:31 11.01.2023

Ініціатива «Прихисток» - це проект, завдяки якому вимушені переселенці можуть знайти тимчасове безкоштовне житло

Кожен охочий, хто має таку можливість, може розмістити оголошення про безкоштовне житло на сайті prykhystok.gov.ua. Відповідно ті, хто потребують прихистку, можуть знайти варіант, який їм підходить і напряму зв’язатися з власником.

11:29 11.01.2023

Скасування пайової участі забудовників як предтеча скандального №5655

Паралелі між 5655 та відміною пайової участі навели Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович та Кушугумський селищний голова Володимир Сосуновський: «Експертне середовище, муніципальні фахівці знову надають перелік застережень і виступають проти проголосованої редакції. І українське суспільство не хоче наступати на граблі — буквально за лічені години необхідну кількість голосів набрала петиція до президента України про накладання вето на законопроєкт №5655».

10:32 11.01.2023

НА КИЇВЩИНІ ПРАЦЮЄ ОБЛАСНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

У Київській області продовжує функціонувати «гаряча лінія». За номером (044) 363 07 34 жителі регіону можуть звернутися за допомогою чи консультацією щодо роботи структурних підрозділів ОВА, реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію чи подію на території Київської області.

10:53 10.01.2023

Аналіз захворюваності респіраторною хворобою COVID-19 і рівння вакцинації проти SARS-CoV-2 по КНП «Згурівська лікарня»  за 2022 рік

Аналіз захворюваності респіраторною хворобою COVID-19 і рівння вакцинації проти SARS-CoV-2 по КНП «Згурівська лікарня» за 2022 рік

Початок 2022 р. (січень–лютий) на території Згурівського регіону відзначився черговою хвилею пандемії коронавірусу SARS-CoV-2, спричиненою новим штамом «Omicron», що мав свої особливості. Характерними ознаками виявилися: більш легкий перебіг захворювання; повторне інфікування цим штамом вірусу громадян, які заздалегідь щепилися вакцинами Пфайзер, Модерна, АстраЗенека чи КоронаВак з метою попередити чи відвернути ураження гострою респіраторною хворобою COVID-19, а також значно «помолодшав» вік пацієнтів із групи ризику.

13:16 09.01.2023