Дата: від до Скинути

Підготовка закладів освіти Київської області до організованого початку 2023/2024 навчального року в умовах воєнного стану

Сьогодні, 31 липня, під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації Жанни Осипенко відбулася онлайн-нарада з питань підготовки закладів освіти Київської області до організованого початку 2023/2024 навчального року в умовах воєнного стану.

14:15 31.07.2023

Загальна програма заходів проєкту "Допомога допомагаючим"

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.   У цій публікації додано загальний розклад онлайнових та офлайнових заходів організованих ГО «Вектор прав людини» в рамках проєкту «Допомога допомагаючим» для спеціалістів(-ок) психологічного та правничого напрямів.   Заходи для психологів(-гинь):

13:28 31.07.2023

Відбулася щотижнева робоча нарада

Сьогодні, 31 липня, відбулася щотижнева робоча нарада, яку провела за заступник селищного голови Сніжана Авраменко. На нараді були присутні: секретар ради Ігор Феник та керуюча справами секретар виконкому Ольга Вдовіченко, керівники управлінь, відділів, секторів селищної ради.

11:57 31.07.2023

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ЦЕНТРАЛЬНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ!

У зв’язку з аварійною ситуацією, 31.07.2023 припинено водопостачання по вулицях Молодіжна, Лохвицька, Будівельників, Миру, Лубенська, Хорольська, Миргородська, Гагаріна, Корольова, Большака, Сумська Заможна, Садова, провулок Садовий, пров. Заможній в смт Згурівка.

09:09 31.07.2023

У місті Переяслав відбувся етнографічний захід "ТОЛОКА"

29 липня на території музею народної архітектури та побуту середньої Наддніпрянщини у місті Переяслав відбувся етнографічний захід "ТОЛОКА" обласного культурно-мистецького проекту "ФолькКрай" з нагоди Дня Української Державності.

14:15 30.07.2023

Завершилася робота літніх клубів у рамках Швейцарсько-українського проекту DECIDE Summer Clubs " Ми вдома - в Україні"

Літні клуби є одними з найочікуваніших подій для дітей та підлітків, адже вони не лише надають можливість відпочити від навчання, а й стають особливим місцем, де можна розвивати навички та досліджувати світ навколо.

14:32 28.07.2023

Безпечне навчання

Продовжуються роботи по облаштуванню укриття в ОЗНЗ Згурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

14:21 28.07.2023