Дата: від до Скинути

Засідання регіональної робочої групи з опрацювання питань використання державного майна в Київській області

Секретар ради Ігор Феник та завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури Згурівської селищної ради Тетяна Мала взяли участь у засіданні регіональної робочої групи з опрацювання питань використання державного майна в області під головуванням заступника голови Київської обласної державної адміністрації Миколи Бойка.

12:15 10.08.2023

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності; популяризації волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (https://www.facebook.com/uwcfoundation/), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення (https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter) та Українська молодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

11:43 10.08.2023

Для яких ФОП застосування РРО/ПРРО є обов’язковим?

Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що обов’язок використання РРО/ПРРО під час здійснення розрахункових операцій  набрав чинності ще із 01 січня 2022 року. Проте  під час воєнного стану Законом України від 15.03.2022 № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» доповнено п. 12 розд. ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 06.07.1995  № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» яким визначено, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, санкції за порушення вимог Закону №265 не застосовуються, крім санкцій за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів.

11:41 10.08.2023

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ! До України завезли партію небезпечного авокадо з Перу

Броварське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF) від 04 серпня 2023 року № 2023.4661-fup3 стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу (виробник: Agro San Jacinto S.A.C.), що експортувалось з Польщі (оптовик: RK-Impex.PL SP.ZOO, Przemysl) до України (отримувач: ТОВ «Вподобайка», площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009).

11:20 10.08.2023

Дивимось українське кіно: незабаром в кінотеатрах країни прем’єра історичного пригодницького фільму «Довбуш»

Фільм «Довбуш» створений українською кінокомпанією ТОВ «Пронто Фільм» за участю кінематографічної команди однодумців з України, Польщі, Канади та США. Прем’єрні покази відбудуться у серпні-вересні 2023 року у кінотеатрах України.

11:17 10.08.2023

Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України запрошує долучитися до ініціативи "НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЄСТР ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ". Подати заяву для влючення до РЕЄСТРУ ВОЛОНТЕРІВ можна заповнивши анкету:

09:10 10.08.2023

Низький уклін та безмежна вдячність Герою за захист рідної землі

Війна, підло розпочата російськими окупантами, продовжує приносити нестерпний біль та горе на нашу землю. Кривава війна не запитує, а цинічно забирає справжніх, мужніх та хоробрих Новітніх Героїв України, які до останнього подиху відстоюють незалежність та цілісність нашої Батьківщини.

15:34 09.08.2023

Відбулося засідання оперативного штабу для контролю за ходом підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період

9 серпня відбулося засідання оперативного штабу для контролю за ходом підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Згурівської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 років та його стабільним проходженням, за участю державного інспектора з енергетичного нагляду відділу енергетичного нагляду Управління Держенергонагляду у Київській області.

11:36 09.08.2023