Співпраця з іноземними партнерами - як один із кроків розвитку громади

За ініціативи голови фонду Благодійної організації "Благодійний фонд "ЕКТА ІНІЦІАТИВА" Надії Слухай відбулась зустріч селищного голови Василя Цвика, заступника Сніжани Авраменко та секретаря ради Ігоря Феника з бельгійським підприємцем Олександром Біртсом.

11:02 03.08.2023

До уваги жителів Згурівської громади!

Весь український народ надає посильну допомогу у відновленні Херсонської області після катастрофи, спричиненої підривом греблі Каховської ГЕС.

15:18 02.08.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО СПІЛЬНО З ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРОМ ДЕНИСОМ ШМИГАЛЕМ, ПРЕДСТАВНИКАМИ УРЯДУ ТА UNITED24 ПРОІНСПЕКТУВАЛИ ВІДНОВЛЕННЯ ОБʼЄКТІВ У РАМКАХ ПРОГРАМИ UNITED24

Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, представниками Уряду та UNITED24 побували із робочим візитом в Ірпені та Гостомелі. У цих містах здійснюють відбудову декількох будинків у рамках програми UNITED24.

10:54 02.08.2023

Чи можна отримати ваучер на здобуття робітничої професії, якщо вже є вища освіта?

Нагадаємо, що ваучером є документ, який дає особі право на проходження одного з видів навчань. Таким навчанням також може бути перепідготовка за робітничою професією. Правові питання видачі ваучерів врегульовані Порядком видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 (із змінами, далі – Порядок).

08:42 02.08.2023

10 ГРОМАД КИЇВЩИНИ ОТРИМАЛИ ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ

Громади Київщини отримали 10 нових шкільних автобусів. Це перша партія, закуплена за кошти державного, обласного та місцевих бюджетів. Усього громади області отримають 45 автобусів. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

08:38 02.08.2023

ПРИНЦИПИ ЕФЕКТИВНОЇ ВІДБУДОВИ НА КИЇВЩИНІ – ПРОЗОРІСТЬ ТА ЯКІСТЬ – БРИФІНГ КОВА

Пріоритетом для Київської обласної військової адміністрації є відновлення критичної інфраструктури та відбудова житла. Мова йде не лише про швидкість. Ефективне використання коштів, максимальна відкритість і прозорість, публічність та підзвітність – принципи роботи обладміністрації у відбудові Київщини.

08:28 02.08.2023

Профілактичні заходи з протидії шахрайству серед соцпрацівників

Сьогодні поліцейські офіцери Згурівської громади Олександр Кільбасович та Іван Скопич, у рамках системних профілактичних заходів з протидії шахрайству, провели зустріч з працівниками Центру надання соціальних послуг.

16:03 01.08.2023

Безпека та комфорт всіх учасників освітнього процесу, стан укриттів, хід ремонтних робіт в освітніх закладах, харчування дітей

Це основні питання, які сьогодні обговорювались на онлайн-нараді, яку провела заступник голови Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко.

11:06 01.08.2023