Дата: від до Скинути

Нова оргтехніка для відділу поліцейської діяльності №1 Броварського РУП ГУ НП в Київській області

За кошти місцевого бюджету для Згурівського відділу поліцейської діяльності придбано та передано: 8 комп'ютерів настільних 4 монітори 2 багатофункціональних принтери 2 планшети  джерело безперебійного живлення - 2 одиниці Оргтехніка закуплена на загальну суму 149 320,00 грн.

14:59 25.07.2023

Відбулася щотижнева робоча нарада

У Згурівській селищній раді відбулася щотижнева робоча нарада під головуванням заступника селищного голови Сніжани Авраменко.

11:03 25.07.2023

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "КОД НАЦІЇ"

Національними Організаторами Фестивалю було розпочато підготовку та реалізацію низки заходів, присвячених 32-й річниці Незалежності України. Одним з таких заходів є Всеукраїнський конкурс творчих проєктів “Код Нації”, що відбудеться вже втретє.

08:38 25.07.2023

172 роботодавця Київщини отримали компенсацію витрат за працевлаштування ВПО

Київський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

13:44 24.07.2023

НА КИЇВЩИНІ СТАРТУВАЛА НАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ З ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ КОРУ – БРИФІНГ КОВА (ВІДЕО)

Для недопущення спалаху та розповсюдження кору на території України 17 липня стартувала загальнонаціональна кампанія з вакцинації. Про її реалізацію у Київській області розповіли під час брифінгу заступниця директора – начальниця управління з лікувальної роботи Департаменту охорони здоров’я Київської ОВА Любов Крикливець та завідувачка відділу імунопрофілактики Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Головінська.

08:18 24.07.2023

НА КИЇВЩИНІ СТВОРЮЮТЬ ДОДАТКОВІ МІСЦЯ ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ВПО – БРИФІНГ КОВА (ВІДЕО)

Київщина прийняла 334 тис. внутрішньо переміщених осіб зі всіх областей, де точаться бойові дії. Про підтримку вимушених переселенців розповів під час брифінгу директор Департаменту соціального захисту населення Київської ОВА Ігор Мещан.

08:11 24.07.2023

Бліц-турнір з шахів

Незважаючи на похмуру та мокру погоду, Бліц-турнір з шахів, присвячений Дню шахів в Україні, відбувся.

14:11 23.07.2023