Прийом громадян

Сьогодні, 21 липня, прийом громадян провів секретар ради Ігор Феник.

11:30 21.07.2023

Шановні жителі громади!

22 липня 2023 року завершується прийом пропозицій з найменування та зовнішнього вигляду пам'ятного знаку в смт Згурівка.

09:38 21.07.2023

До уваги жителів села Жуківка!

Переяслав - Хмельницьке відділення АТ «Київоблгаз» (Згурівка) повідомляє, що у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на розподільчому газопроводі високого тиску по заміні ліній редукування ГРП, з 25 липня 2023 року з 8.00 год. до 27 липня 2023 року 17.00 год. буде відсутня подача природного газу до споживачів с. Жуківка.

09:14 21.07.2023

ПІДТРИМКА ВПО ПІД ЧАС ВІЙНИ: ЗМІНИЛИСЯ ПРАВИЛА ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ ВИПЛАТ – БРИФІНГ КОВА (ВІДЕО)

Відбулися зміни у правилах призначення виплат ВПО. Вони передбачені постановою КМУ «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб» № 709, прийнятою 11 липня 2023 року. Про державну підтримку переселенців розповів під час брифінгу директор Департаменту соціального захисту населення КОВА Ігор Мещан.

08:08 21.07.2023

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ -  ВАША КАВА МОЖЕ БУТИ ТОКСИЧНОЮ!

Броварське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF) від 18 члипня  2023 року № 2023.4690 - fur 2, стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mäder) до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080 ).

08:06 21.07.2023