Дата: від до Скинути

Як за допомогою тестування визначити який вид професійної діяльності мені більше підходить?

Професійна орієнтація осіб, які звернулися до державної служби зайнятості, здійснюється шляхом професійного інформування, професійного консультування, проведення  професійного відбору та професійної діагностики.

15:55 08.08.2023

Продовжується прийом документів для оформлення картки «Військовий Згурівщини»

Відділом соціального захисту та охорони здоров’я Згурівської селищної ради продовжується прийом документів для оформлення картки «Військовий Згурівщини», з якою кожен військовослужбовець щомісяця може отримати в Згурівській центральній аптеці №157 ліки на суму 500 грн.

14:46 08.08.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 08 серпня, відбулося засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради, яке провів селищний голова Василь Цвик. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

12:57 08.08.2023

РУСЛАН КРАВЧЕНКО: ГРОМАДИ КИЇВЩИНИ ОТРИМАЛИ ЩЕ 8 НОВИХ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ

Громади Київщини отримали ще 8 нових нових шкільних автобусів. Це вже друга партія, перші 10 були передані громадам минулого тижня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

08:37 08.08.2023

РЕЄСТР КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ, ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО НИХ, ПОДАНИХ В 2023 РОЦІ НА ПОВІДОМНУ РЕЄСТРАЦІЮ ДО  ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я  ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  СТАНОМ НА  01  СЕРПНЯ 2023 РОКУ

РЕЄСТР КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ, ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО НИХ, ПОДАНИХ В 2023 РОЦІ НА ПОВІДОМНУ РЕЄСТРАЦІЮ ДО ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СТАНОМ НА 01 СЕРПНЯ 2023 РОКУ

РЕЄСТР                                                                                                                                                                         КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ, ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО НИХ, ПОДАНИХ В 2023 РОЦІ НА ПОВІДОМНУ РЕЄСТРАЦІЮ ДО ВІДДІЛУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я  ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  СТАНОМ НА  01 СЕРПНЯ 2023 РОКУ

16:13 07.08.2023

Відбулося засідання опікунської ради

Сьогодні, під головуванням секретаря ради Ігоря Феника, відбулося засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Згурівської селищної ради, на якому розглянуто чотири питання, з них:

15:11 07.08.2023

Новий робочий тиждень розпочався з щотижневої наради

7 серпня, під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сніжани Авраменко відбулася чергова щотижнева нарада за участю секретаря ради Ігоря Феника, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Ольги Вдовіченко, керівників структурних підрозділів селищної ради .

12:00 07.08.2023