Термін для оформлення матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам ПРОДОВЖЕНО ДО 30 КВІТНЯ!

Дата: 11.04.2022 17:18

Фото без описуСтаном на 11 квітня, в Згурівській громаді близько 8 000 тимчасово переміщених осіб.

З них: на обліку - 4929,

1900 - звернулися для отримання довідки внутрішньо переміщеної особи,

1700 - видано довідок ,

827 - подали заяви для отримання допомоги на проживання,

632 - оформлено допомогу на проживання.

Для зарахування на облік внутрішньо переміщених осіб, отримання відповідної довідки та подачі заяви для отримання допомоги на проживання, люди, які переїхали в Згурівку, повинні звернутися

до Згурівської селищної ради:

смт Згурівка, вул Українська, 10,

Графік роботи:

понеділок - п'ятниця з 8.00 до 16.00 год.

Субота та неділя - документи приймаються в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП): смт Згурівка, вул. Українська, 10, каб. 110, з 8.00 до 16.00 год.

В населених пунктах громади документи для отримання довідки та допомоги приймаються в старостатах.

При собі мати: документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт), ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини, документ який підтверджує статус (особи з інвалідністю), довідку про відкритий рахунок у банку.

Якщо раніше було передбачено, що з березня допомогу на проживання отримають переселенці, які звернулись за її отриманням до 14 квітня, то тепер цей строк продовжено до 30 квітня 2022 року включно.

Особам, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня, допомога призначатиметься, починаючи з березня 2022 року на весь період введення воєнного стану, плюс однин місяць після його припинення чи скасування.

Нагадуємо, внутрішньо переміщеним особам, які станом на 1 березня 2022 року отримували щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, допомога буде нарахована автоматично, без додаткового звернення (Донецька, Луганська області).

На жаль, поки не запрацювала онлайн реєстрація внутрішньо переміщених осіб та онлайн звернення за допомогою на проживання через Портал Дія.

Робота з автоматизації продовжується в цілодобовому режимі і ми очікуємо запуску відповідних можливостей в Дії вже найближчим часом.

Держава робить все можливе для того , щоб люди, які потребують допомоги, отримали її, не дивлячись на технічні складнощі.