Грошова допомога вразливим родинам із дітьми від ЮНІСЕФ

Дата: 12.04.2022 10:55

Фото без описуПраво на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок коштів ЮНІСЕФ мають такі категорії населення:

сім’ї, до складу яких входять троє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина не досягла двох років;

сім’ї, до складу яких входять двоє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина має інвалідність.

Виплата складає 2 220 грн. для кожного члена сім’ї на місяць, але не більше як для п’ятьох людей. Виплачується одноразово на три місяці, тобто сума за три місяці одним платежем.

Виплата цієї допомоги здійснюється додатково незалежно від отримання особами інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Для отримання допомоги один з повнолітніх членів сім’ї, яка належить до визначених категорій, подає заявку на отримання допомоги шляхом заповнення форми на отримання допомоги на офіційному веб-сайті ЮНІСЕФ (register.unicef.org).

Зокрема, потрібно буде надати інформацію про всіх членів сім’ї та банківський рахунок, на який буде здійснюватись виплата.

В разі виникнення труднощів при заповненні форми або додаткових запитань, допомогу нададуть в службі у справах дітей та сім’ї Згурівської селищної ради: смт Згурівка, вул. Українська, 10. Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00 год., п’ятниця з 8.00 до 16.00.

Довідки за тел. 050 714 95 62 або за телефоном гарячої лінії «Спільно» 0 800 600 017 (безоплатно, щодня з 8.00 до 22.00).

Після розгляду заявки та перевірки на достовірність інформації та відповідність усім критеріям учасникам Програми надійде СМС про ухвалене рішення.