ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ !

Згурівський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF) від 04 жовтня 2021 року № 2021.5286-fup 2 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену в ксантовій камеді з Китаю, що використовувалась у продукції (виробник: Lesaffre Austria AG, Wiener Neudorf) та експортувалася з Австрії до України (отримувач: ТОВ «Лесаффр Україна», вул. Бориспільська, 9, буд.91, м. Київ, 02099).

15:18 06.10.2021

Засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

Під головуванням секретаря Згурівської селищної ради Ігоря Феника відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

13:52 06.10.2021

Засідання комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища

У рамках підготовки до пленарного засідання чергової 13 сесії Згурівської селищної ради, яке відбудеться 12 жовтня, активно працюють постійні депутатські комісії.

11:57 06.10.2021