Дата: від до Скинути

Якщо ви побачили в центрі Згурівки військовослужбовців зі зброєю - не хвилюйтеся та не панікуйте!

Сьогодні бійці загону територіальної оборони Згурівської громади, які перебувають на зборах резервістів в селі Семиполки Броварського району, провели відпрацювання та закріплення на практиці отриманих знань та навичок.

15:32 29.09.2021

Броварською окружною прокуратурою вжито заходів представницького характеру на захист інтересів держави у сфері земельних відносин

Згурівським відділом Броварської окружної прокуратуривиявленоряд земельних ділянок, які передано у власність Безуглівською сільською радою з порушеннями вимог земельного законодавства та з перевищенням повноважень, оскільки останні розташовані за межами населеного пункту, частина з яких входила до природно-заповідного фонду України.

11:18 29.09.2021

Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої

27 вересня 2021 року, знагоди 30-річчя набрання чинності для України Конвенцією ООН про права дитини, яка гарантує кожній дитині право на свободу, особисту недоторканість, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів, ювенальними прокурорами Згурівського відділу Броварської окружної прокуратури проведено зустріч з учнями 3-4 та 8-9 класів Згурівського НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня».

11:01 29.09.2021

29 вересня - 80-ті роковини одного з найжахливіших символів Голокосту – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, вчинені нацистами у 1941-1943 роках

Трагедія Бабиного Яру відзначається в Україні на державному рівні та є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів.

08:36 29.09.2021

Практична сесія в рамках спільного проекту Асоціації міст України та ДЕСПРО

28 вересня 2021 року відбулась практична сесія в рамках спільного проекту Асоціації міст України та ДЕСПРО на тему: "Дерегуляція у сфері землеустрою, усунення корупційних ризиків в управлінні земельними ресурсами. Електронні земельні торги. Національна інфраструктура геопросторових даних в громадах".

08:35 29.09.2021

Невдовзі водії оформлятимуть договір купівлі-продажу авто онлайн

Реєстрація та перереєстрація автомобіля завжди були і залишаються найпопулярнішими послугами сервісних центрів МВС. Запроваджуючи надання державних послуг онлайн, ми піклуємось не лише про доступність державних послуг, а й про скорочення часу для їх отримання.

08:27 29.09.2021

Посвідчення водія. Що зміниться найближчим часом?

Невдовзі набере чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1007. Нею запроваджується ряд нововведень у частині видачі посвідчення водія та допуску громадян до керування транспортними засобами.

08:24 29.09.2021

Як захистити дитину від кіднепінгу

Кіднепінг – це викрадення людей/дітей з метою шантажу та отримання викупу. А для того, щоби уникнути кіднепінгу, батькам треба пам’ятати декілька важливих правил.

07:57 29.09.2021