До уваги жителів будинків, які тимчасово залишилися без водопостачання !

Згурівський комбінат комунальних підприємств повідомляє, що на даний час працівники підприємства в посиленому режимі працюють над ліквідацією аварійної ситуації, яка склалася внаслідок пожежі на пункті обліку води по провулку Зоряному.

16:15 08.10.2021

Перехід на е-лікарняні окреслив потребу доопрацювання нормативної бази

З 1 жовтня поточного року стартував повноцінний запуск е-лікарняних, однак робота з е-лікарняними на період дії перехідної моделі окреслила потребу доопрацювання нормативної бази. З огляду на практичний досвід та майже мільйон уже сформованих електронних медичних висновків, Міністерство охорони здоров’я затвердило Зміни до нормативно-правових актів (наказ від 28.09.2021 №2086, далі — Наказ №2086). Цей наказ діє з дня його офіційного опублікування, тобто з 1 жовтня 2021 року.

12:51 08.10.2021

Створення ОСББ - ключове питання, яке було озвучене на прийомі в голови громади Василя Цвика

Жителька п'ятиповерхівки по вулиці Жовтнева 2 А занепокоєна жахливим станом покрівлі будинку, аргументуючи тим, що після зливних дощів вода тече по стінах квартир та під'їздах у будинку. Не всі жителі цього приміщення хочуть докладати щонайменших зусиль, аби усунути недоліки, мовляв це їх не стосується.

12:26 08.10.2021

Увага! Згурівський відділ Держпродспоживслужби інформує: встановлено діагноз сибірка тварини. У Тернополі в зоокутку парку «Топільче» загинув інфікований поні

Вночі з 27 на 28 вересня 2021 року в зоокутку парку «Топільче» комунального підприємства «Об'єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» (м. Тернопіль) загинув поні.

11:02 08.10.2021

Привітали поштовиків

9 жовтня своє професійне свято відзначають працівники поштового зв’язку, люди, які забезпечують зв'язок та об’єднують людей, розділених  відстанями.

09:37 08.10.2021