У Згурівській громаді стартувала акція "Щасливе дитинство"

Дата: 30.05.2022 15:09

Фото без описуУже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

Святкування дня дитини запроваджено з метою практичної реалізації заходів, спрямованих на забезпечення добробуту дітей.

Саме тому, сьогодні у Згурівській територіальній громаді стартувала акція «Щасливе дитинство», у рамках якої впродовж 30, 31 травня та 1 червня 46 дітей із 20 соціально-незахищених сімей отримають подарунки та іграшки.

Селищний голова Василь Цвик та начальник служби у справах дітей та сім'ї Тамара Лобода, вручаючи продукти харчування та іграшки дітям, провели з батьками профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов'язків.

Наші діти – це майбутнє нашої країни, яке має бути безхмарним! І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово чи підтримка – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.