Згурівські дзюдоїсти тренуються в Угорщині

Дата: 30.05.2022 16:53

Фото без описуВже місяць як завдяки спільній програмі Міжнародної федерації дзюдо та Федерації дзюдо України, на час бойових дій на території нашої держави, дзюдоїстам Київщини надано можливість продовжити навчально-тренувальний процес в Угорщині.

Наразі в м.Дебрецен перебуває 23 юних спортсменів, 14 з яких - вихованці Згурівської ДЮСШ під пильним оком свого тренера Антоніни Хруленко та ще двох батьків наших спортсменів.

Угорська сторона надала проживання, харчування та умови для занять улюбленим видом спорту в місцевому клубі дзюдо.

- Кожного дня тренування проходять насичено, а у вихідні дні маємо час для змістовного відпочинку. Які б чудові умови не були для нас створені тут в Угорщині, але сумуємо за нашим залом в Згурівці, а серце болить за Україну, - говорить тренер з дзюдо Антоніна Хруленко.