Дата: від до Скинути

Команда футболістів Згурівської ДЮСШ "Базбі" 2013-2014 років народження сьогодні вперше відчула баталії обласних Чемпіонатів

Перший тур за методом "фестиваль" приймала Калинівська громада. Наші "бджоленята" дійсно сьогодні трудилися на повну. Хоча і була поразка від клубу "Борисфен" з Борисполя. Нічийний рахунок вирвали у нас Матадори з Переяслава на останніх секундах. Господарі майданчика хоч і забили чотири м'ячі в наші ворота, але пропустили п'ять.

08:04 27.09.2021

Повідомлення для платників податків, які сплачують податки до місцевого бюджету

Згурівська селищна рада звертає увагу жителів громади та громадян, власників і користувачів земельних ділянок, нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки та транспортних засобівна необхідність своєчасної оплати податкових зобов’язань з податку на майно відповідно до вимог Податкового Кодексу України від 02.10.2010 № 2755-VІ (зі змінами).

15:40 24.09.2021

До уваги водокористувачів!

Комунальне підприємство «Згурівський комбінат комунальних підприємств» інформує, про те, що для забезпечення населення якісною питною водою 27,28 вересня 2021 року в смт Згурівка буде проводитись профілактична дезінфекція резервуару для питної води та мереж водопостачання.

12:51 24.09.2021

Обговорили питання функціонування сільського будинку культури

Жителька села Жуківка Олена Бойко з головою громади Василем Цвиком обговорили питання функціонування сільського будинку культури, який знаходиться в центрі села й впродовж багатьох років не ремонтувався.

10:55 24.09.2021

Проводиться ремонт даху будівлі колишньої райдержадміністрації

27 серпня виконавчим комітетом Згурівської селищної ради прийнято рішення "Про виявлення безхазяйного майна та затвердження акту обстеження нерухомого майна, що має ознаки безхазяйного", що дає нам право на утримання даного приміщення по вулиці Українська 19 (будівля колишньої райдержадміністрації)

17:16 23.09.2021

ФССУ продовжує роботу щодо реабілітації застрахованих осіб

Одним із статутних завдань Фонду соціального страхування України є надання можливості застрахованим особам пройти лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань.

16:14 23.09.2021