Дата: від до Скинути

Незабаром до послуг жителів громади з'явиться зона для активних занять фізичними вправами

В рамках реалізації соціального проекту Президента України "Активні парки-локації здорової України" незабаром до послуг жителів громади з'явиться зона для активних занять фізичними вправами з воркаут-майданчиком.

16:22 07.10.2021

До уваги керівників, бухгалтерів, кадровиків та юристів аграрного сектору!

На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року Управлінням агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.)  підготовлено семінар на тему: «Викуп с.г. ділянок, новий податок на 1 га, повернення ПДВ 20%, списання пального, Е-лікарняні, каса, бенефіціари».

16:15 07.10.2021

Kyiv regional CDTO Camp

Секретар Згурівської селищної ради Ігор Феник - учасник дводенного заходу для команди цифровізаторів Київської області "Kyiv regional CDTO Camp", який проходить 7 та 8 жовтня в с.Підгірці Обухівського району.

16:13 07.10.2021

Засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, спорту та туризму

Сьогодні, 7 жовтня, в селищній раді відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молодіжної політики, спорту та туризму.

12:24 07.10.2021