Дата: від до Скинути

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації

17 січня в Згурівській селищній раді під керівництвом в.о.голови Ігоря Феника відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації: «Детальний план території земельних ділянок кадастрові номери 3221955100:05:007:0086 та 3221955100:05:007:0076, з прилеглою територією орієнтовною площею 0,700 га щодо розміщення автомобільної заправної станції в адміністративних межах смт Згурівка Броварського району Київської області».

16:20 17.01.2022

Купання на Водохреще: рятувальники нагадують про заходи безпеки під час пірнання

Вважається, що на Хрещення, 19 січня, вода в річках і інших водоймищах знаходить чудодійну силу і здатна навіть зцілити. Купання в ополонці – це християнський обряд, що здійснюють на Водохреща, він символізує очищення від гріхів. Крім того, це ще й струс для організму і гарний спосіб укріпити імунітет. Для того, щоб отримати від купання задоволення та користь потрібно дотримуватись нескладних рекомендацій.

14:31 17.01.2022

Відбулося засідання виконавчого комітету

14 січня під головуванням селищного голови Василя Цвика відбулося чергове засідання виконавчого комітету Згурівської селищної ради, на порядок денний якого було винесено 21 питання.

13:34 14.01.2022