Плановий виїзд в села Турівка, Іллінське, Стара Оржиця

Дата: 12.08.2022 18:01

Фото без описуСьогодні працівниками служби у справах дітей та сім’ї, центру надання соціальних послуг, сектору превенції відділення поліції здійснено плановий виїзд в села Турівка, Іллінське, Стара Оржиця, під час якого вивчено умови проживання багатодітніх сімей, виконання батьками батьківських обов’язків.

Всього відвідали 4 сім’ї, у яких виховується 15 дітей. Фахівці обстежили житлово-побутові умови проживання дітей, забезпеченість дітей одягом, взуттям, продуктами харчування, належним чином облаштованим місцем для відпочинку.

Також відвідали внутрішньо переміщену багатодітну сім’ю, яка проживає в с. Турівка та від селищного голови Василя Цвика передали їм ковдри.

За результатами об'їзду одну дитину буде взято на облік, як таку, що опинилася в складних життєвих обставинах, у зв’язку із невиконанням матір’ю батьківських обов’язків щодо своєї малолітньої доньки. Мати малолітньої дитини буде притягнута до адміністративної відповідальності.