День Знань — це особливе свято!

Дата: 01.09.2023 14:57

Фото без описуАдже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників.

Цього року для 150-ти першокласників зі Згурівської громади розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька.

Для 67-ми одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Вкотре школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі та затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.