Туберкульоз – захворіти може кожен!

ТУБЕРКУЛЬОЗ - це інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерії туберкульозу, або палички Коха. Цей мікроорганізм не схожий на інші мікроби. Його унікальність, насамперед, полягає у тому, що він є стійким до умов навколишнього середовища.

15:59 25.03.2024

Вакцинація є найефективнішим і безпечним методом профілактики важких, життєзагрожуючих інфекційних захворювань, таких як: туберкульоз, дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт, кір, краснуха, вірусний паротит, вірусний гепатит В та інші.

15:56 25.03.2024

Весняна хандра: як підтримати себе

Ми можемо очікувати, що з приходом весни усе “розквітне”: не тільки на вулиці, але й настрій. Але може статися навпаки: відомо, що організм людей по-різному адаптується до змін погоди. І прихід нового сезону дійсно впливає на наше ментальне здоров’я. Тому, навіть якщо сонце вже б’є променями в вікно, бути не в доброму гуморі навесні – нормально.

14:21 25.03.2024

В центрі уваги - підтримка професійно-технічної освіти

Сьогодні Згурівський селищний голова Василь Цвик, під час зустрічі з директором та головним бухгалтером ДНЗ "Згурівський професійний ліцей", обговорив основні напрямки та проблеми розвитку профтехосвіти. Серед питань - популяризація професійно–технічної освіти, заохочення до навчання наших дітей та дітей із сусідніх громад, можливість здобуття якісної освіти, перспективи працевлаштування випускників тут, в Згурівській громаді. Поза увагою не залишили покращення матеріально-технічної бази навчального закладу, зупинившись на облаштуванні сучасним обладнанням лабораторії для практичних занять кухарів, кондитерів.

13:33 25.03.2024

У закладах загальної середньої освіти з 25 до 31 березня КАНІКУЛИ !

З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення кримінальних ситуацій пропонуємо вам ознайомитись із правилами техніки безпеки під час весняних канікул, з обов'язковим їх дотриманням:

14:11 22.03.2024