ДО УВАГИ ЖІНОК-ПІДПРИЄМНИЦЬ!

Кожен другий малий бізнес сьогодні в Україні відкриває жінка. Попри війну і невизначеність, жінки-підприємниці продовжують вести бізнес, реалізовувати нові проєкти та пліч-о-пліч з чоловіками виборювати нашу незалежність.

10:29 04.04.2024

Безкоштовне навчання для ветеранів та ветеранок "Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення""

Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

10:25 04.04.2024

Пліч-о-пліч: як минув ІІІ етап змагань з черлідингу

Сьогодні, у спортивному залі Новоолександрівського НВК відбулися змагання з черлідингу ІІІ етапу всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські ліги" серед загальноосвітніх закладів освіти.

15:48 03.04.2024

Особистий виїзний прийом громадян в Згурівській громаді провів перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Олексій Дорошенко

3 квітня, особистий виїзний прийом громадян в Згурівській громаді провів перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Олексій Дорошенко.

15:00 03.04.2024

Конкурс бізнес-ідей «РОБИ СВОЄ»

Це можливість для українських підприємців отримати фінансування для розвитку своєї справи. Організатором конкурсу є Фонд "МХП-Громаді" , який здійснює організаційно-методичне та фінансове забезпечення проведення Конкурсу.

10:31 03.04.2024

У Згурівській громаді впроваджується пакетований збір сміття від населення!

У нашій громаді послугою з вивезення твердих побутових відходів користується майже кожний житель. В той же час ми постійно спостерігаємо картину «процвітання» стихійних сміттєзвалищ у лісосмугах, ярах, лісах.

16:39 02.04.2024

Про закінчення опалювального сезону 2023-2024 років

Виконавчим комітетом Згурівськї селищної ради прийнято рішення від 01.04.2024 №100 «Про закінчення опалювального сезону 2023-2024 років в населених пунктах Згурівської селищної територіальної громади» та вирішено:

16:14 01.04.2024