Фінансова грамотність - фундамент свободи та фінансової безпеки людини

В межах Національного проекту з фінансової грамотності, до Всесвітнього тижня грошей - Global Money Meek - в Київському Національно економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулося засідання круглого столу "Формування фінансової культури суспільства - запорука економічної безпеки України"; Всеукраїнський фінансовий батл Управління життєвим капіталом".

15:12 18.03.2024

Захист населення і територій від пожеж та надзвичайних ситуацій

Питання захисту населення і територій від пожеж та надзвичайних ситуацій обговорили сьогодні під час зустрічі Згурівський селищний голова Василь Цвик із заступником начальника відділу організації заходів ЦЗ Русланом Хоменком та начальником 26-ДПРЧ Миколою Прищепою.

10:23 18.03.2024

Засіданні постійної комісії з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальним майном

Сьогодні, на засіданні постійної комісії Згурівської селищної ради з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальним майном розглянули 7 питань порядку денного.

09:27 18.03.2024

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

Отримання розрахункового документу споживачем - це гарантія  захисту його прав

08:40 18.03.2024

Фінальні змагання ІІ етапу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу серед дівчат, черлідингу та спортивного орієнтування

На базі Новоолександрівського НВК відбулись фінальні змагання ІІ етапу "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу серед дівчат, черлідингу та спортивного орієнтування.

08:30 18.03.2024