Дата: від до Скинути

Нарада з обговорення питань організації роботи центрів надання адміністративних послуг з урахуванням потреб маломобільних груп населення

27 березня в Київській обласній державній адміністрації відбулася нарада з обговорення питань організації роботи центрів надання адміністративних послуг з урахуванням потреб маломобільних груп населення.

14:20 27.03.2024

Новий робочий день - нові завдання

Під час щотижневої робочої наради у Згурівського селищного голови Василя Цвика із секретарем ради Ігорем Феником та заступником селищного голови Наталією Кам'янецькою обговорили завдання та потреби для забезпечення життєдіяльності громади.

12:13 27.03.2024

Поранені захисники можуть отримати фінансову допомогу

Селищна комплексна програма соціальної підтримки по Згурівській громаді учасників АТО, Захисників, Захисниць України та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО та учасників Революції Гідності, Захисників, Захисниць України на 2021-2025 роки продовжує підтримувати бійців, які зазнали поранень, контузій чи пережили хвороби через безпосередню участь у бойових діях. Задля того, щоб забезпечити їм необхідну допомогу, із селищного бюджету виділено одноразову допомогу.

09:22 27.03.2024

Розпочато суцільне перевіряння наявності та фізичного стану погосподарських книг у старостинських округах

У звʼязку з підготовкою до передачі на постійне зберігання до архіву погосподарських книг головними спеціалістами відділу з питань організації діловодства та конторолю Згурівської селищної ради, спільно із завідувачем Згурівського архівного сектору архівного відділу Броварської районної державної адміністрації, розпочато суцільне перевіряння наявності та фізичного стану погосподарських книг у старостинських округах Згурівської селищної ради, а саме, у Турівському та Пасківщинському.

08:23 27.03.2024

Сьогодні відбувся онлайн-тренінг для конкурсних комісій зі створення наглядових рад у закладах охорони здоров’я

Участь у тренінгу від Згурівської селищної ради взяли керуюча справами Ольга Вдовіченко, головний спеціаліст юридичного відділу Віталій Мокронос, від КНП «Згурівська лікарня» - Олександр Зіборов, Таїсія Михайлик та представник ГО «ОІ «Наталя» - Галина Бойко.

16:27 26.03.2024

Освіта - це ключовий фундамент будь-якого суспільства, відображення його цінностей, передових знань та культури

У сучасному світі швидкість змін надзвичайно вражає. Це особливо стосується сфери освіти, яка, мабуть, переживає найбільш радикальні перетворення за останні десятиліття.

14:29 26.03.2024

Щоденна робоча нарада у голови

Під час щоденної робочої наради у селищного голови Василя Цвика секретар ради та керуюча справами (секретар) виконкому доповідали про стан справ у галузях, які вони курують.

09:33 26.03.2024

До уваги керівників, бухгалтерів, кадровиків та юристів аграрного сектору !

На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки від 30.12.2015 р. N1437-р, та Меморандуму про співпрацю від 02.07.2018 р. в умовах війни, Управління агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) організовує щоквартальні навчальні відеосемінари серед аграрних підприємств.

16:11 25.03.2024