ПОЖЕЖА В ТУРІВЦІ

19 березня о 17 год 55 хв до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло телефонне повідомлення, про те, що в с. Турівка по вул. Міхновського сталося загорання житлового будинку.

10:31 20.03.2024

Торгівля ранньоквітучими видами рослин, занесеними до Червоної книги України заборонена !

Щороку, у весняний період, фіксуються випадки торгівлі ранньоквітучими видами рослин, зокрема й тими, що занесені до Червоної книги України, є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення: підсніжник білосніжний (звичайний), білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, черемша (цибуля ведмежа), конвалія звичайна.

14:47 19.03.2024

Відбулося засідання постійної комісії з питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції

Відбулося засідання постійної комісії Згурівської селищної ради з питань інформаційної політики, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та запобіганню корупції, яке провів голова комісії Євген Чубук.

14:00 19.03.2024

Всеукраїнський турнір з дзюдо «Київська весна»

15 березня 2024 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо «Київська весна» серед юнаків та дівчат 2009-2010, 2011-2012 років народження. У змаганнях взяли участь спортсмени з усіх регіонів України (близько 1000 учасників).

10:49 19.03.2024