Дата: від до Скинути

Переможці Міжнародного двотурового благодійного конкурсу мистецтв "CZECH SPRING 2024" (м. Прага, Чешська республіка, 15 – 22 березня)

Нещодавно, учні Згурівської музичної школи спробували свої сили у двох номінаціях Міжнародного двотурового благодійного конкурсу мистецтв "CZECH SPRING 2024" (м. Прага, Чешська республіка, 15 – 22 березня) і здобули перемогу:

12:10 08.04.2024

До уваги жителів Згурівської громади!

10 квітня 2024 року о 10:00 год., в приміщенні відділення поліцейської діяльності № 1 Броварського РУП, відбудеться особистий прийом громадян начальником Броварського РУП ГУНП в Київській області полковником поліції ШУЛЬГІНИМ Дмитром Євгенійовичем з питань, що відносяться до компетенції поліції.

08:40 08.04.2024

Cемінар-навчання для представників структурних підрозділів, які реалізують молодіжну політику в громадах Київської області

4 квітня, на базі «Всеукраїнського молодіжного центру» в м.Київ, управління молоді та спорту Київської ОДА, спільно з КЗ «Київський обласний молодіжний центр» провели нараду та семінар-навчання для представників структурних підрозділів, які реалізують молодіжну політику в громадах Київської області.

08:17 05.04.2024

Вітаємо переможців Всеукраїнського двотурового багатожанрового конкурсу мистецтв «КВІТИ ВЕСНИ!» (м.Київ)

Учні Згурівської музичної школи, класу «гітара», Жалдака Костянтина достойно представили нашу громаду і стали лауреатами ІІ ступеню у номінації: "Інструментальний жанр гітара":

16:33 04.04.2024

Відкриття класу безпеки у Войтівському НВК

4 квітня, у межах реалізації спільного Всеукраїнського проєкту Міносвіти і ДСНС, у Войтівському НВК відбулося відкриття класу безпеки, який облаштували педагоги навчального закладу за підтримки місцевої влади та надзвичайників. Наразі це другий клас безпеки у нашій громаді.

16:22 04.04.2024

Україна стоїть на порозі трансформацій

Сьогодні освітній процес у нашій державі відбувається під звуки сирени, за відсутності електроенергії та зв'язку. Всупереч перешкодам, освіта має стати ключем до мобілізації ресурсів і можливостей для майбутнього.

13:41 04.04.2024

Відбулося засідання робочої групи з питань визначення потреб населення у соціальних послугах

Метою зібрання є підготовка соціального паспорта громади для належного обслуговування вразливих груп населення, які перебувають в складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

12:28 04.04.2024