Дата: від до Скинути

ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ ТА ОЛЕГА ОЛЬЖИЧА

Жiноче товариство iменi Ольги Басараб та Олени Телiги, Органiзацiя  українських нацiоналiстi оголошують про проведения щорiчного Всеукраїнського лiтературного  конкурсу  iменi Олени Телiги та Олега Ольжича «Тiльки тим дана перемога, хто у болi смiятись змiг!» (Олена Телiга)

09:05 25.02.2021

ОБСТЕЖЕНО ЖИТЛОВО-ПОБУТОВІ УМОВИ СІМЕЙ

24 лютого службою у справах дітей та сім’ї Згурівської селищної ради здійснено виїзди в села Аркадіївка та Середівка, під час яких обстежено житлово-побутові умови проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї опікунів та багатодітна сім’я.

18:59 24.02.2021

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

24 лютого рятувальники Згурівської громади провели тактико-спеціальне навчання на території Філії ПАТ “Яготинський маслозавод”, “Яготинське для дітей” з метою відпрацювання спільних з персоналом підприємства дій в разі виникнення надзвичайної ситуації.

16:56 24.02.2021

ПРЕДСТАВИЛИ ВИКОНУЮЧУ ОБОВ'ЯЗКИ ДИРЕКТОРА ЗГУРІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Сьогодні в актовій залі Згурівської гімназії селищний голова Василь Цвик та виконуючий обов'язки начальника відділу освіти Сергій Олійник представили педагогічному колективу виконуючу обов’язки директора НВК.

15:51 24.02.2021

ПЕРСПЕКТИВИ ПРИМІСЬКОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО СПОЛУЧЕННЯ КИЇВЩИНИ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ

Перспективи проєкту приміського залізничного транспорту City Express, що буде впроваджено на Київщині обговорили сьогодні, 23 лютого, під час Всеукраїнського форуму «Україна.30».

09:02 24.02.2021

У КИЇВСЬКІЙ ОДА ПОЯСНИЛИ, ЗА ЯКИХ УМОВ ПЕРЕВІЗНИКИ МОЖУТЬ ПІДВИЩУВАТИ ТАРИФИ НА ПРОЇЗД

На території Київщини діє 513 міжміських і міжрайонних маршрутів. Вони сполучають населені пункти регіону один із одним, а також зі столицею. І наразі частина перевізників уже підготувала звернення щодо перегляду тарифів на проїзд.

08:43 24.02.2021

Антикризовий енергетичний штаб затвердив План дій щодо реалізації Меморандуму про тарифи на тепло

23 лютого під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу, на якому було розглянуто План дій з реалізації Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води. Від АМУ у нараді взяли участь: Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, заступник Маріупольського міського голови Сергій Орлов, заступник Львівського міського голови Ірина Маруняк.

08:38 24.02.2021