Стажування на підприємстві це:

Дата: 25.01.2022 13:07

Фото без описуОФІЦІЙНО. Адже Центр зайнятості укладає тристоронній договір з роботодавцем і безробітним.

ГРОШОВА КОМПЕНСАЦІЯ. За час проходження стажування за безробітним зберігається допомога по безробіттю, а роботодавець, при цьому, нічого не витрачає.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД. Роботодавець затверджує індивідуальну програму стажування безробітного і погоджує із центром зайнятості. А представники служби зайнятості контролюють, щоб безробітний дотримувався затвердженого плану роботи.

МОЖЛИВІСТЬ СТАТИ БІЛЬШ ЗАТРЕБУВАНИМ. Безробітний може пройти професійне навчання та отримати нову кваліфікацію або підвищити вже наявну – до рівня, що відповідає вимогам сучасного виробництва і сфери послуг. У роботодавця, при цьому, є нагода оцінити здібності та навички потенційного працівника.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. Після закінчення стажування роботодавець-замовник, який забезпечував проходження стажування, зобов’язаний працевлаштувати безробітного протягом 30 календарних днів з дня завершення навчання.

Детальніше читайте за посиланням