Надання соціальних послуг в умовах воєнного стану

Дата: 13.04.2022 13:41

Фото без описуПредставники Згурівської громади взяли участь у робочій зустрічі з Київським обласним центром соціальних служб.

Серед учасників зустрічі – секретар ради Ігор Феник, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сніжана Авраменко, працівники служби у справах дітей, фахівці із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг.

В ході зібрання обговорили ряд питань щодо організації та надання соціальних послуг в умовах воєнного стану.

Учасники отримали відповіді та роз’яснення з питань, які найбільше виникають при наданні соціальних послуг та організації в нинішніх умовах соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.