Дата: від до Скинути

Відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища

16 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та охорони навколишнього середовища під головуванням Станіслава Кошіля.

11:45 16.09.2021

Відбулося чергове засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства та благоустрою

В ході підготовки до засідання чергової дванадцятої сесії селищної ради відбулося чергове засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства та благоустрою.

11:43 16.09.2021

Відбулась координаційна зустрічі з питань нотаріату, державної реєстраціі та виконання рішень судів та інших органів

З метою всебічного обговорення всіх аспектів співпраці, участь у засіданні взяли секретар ради Ігор Феник, начальник юридичного відділу Анна Монич та адміністратор центру надання адміністративних послуг Олена Твердохліб.

16:40 15.09.2021

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів

У ході підготовки до чергової 12 сесії Згурівської селищної ради, 15 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальним майном під головуванням Сергія Твердохліба.

13:20 15.09.2021

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ!

16 вересня 2021 року (четвер) відбудеться семінар на тему: «Агропромисловий комплекс Республіки Білорусь. Інструменти і стратегії виходу на ринок».

13:19 15.09.2021

Відбулось засідання комісії по відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам

Протягом двох днів, 13-14 вересня, в Згурівській селищній раді, під головуванням секретаря ради Ігоря Феника, працювала комісія по відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам.

16:35 14.09.2021