ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 21.12.2021 13:59

Фото без описуВ будинку сімейного типу Баришевських Олени Володимирівни та Олександра Володимировича, що функціонує в нашій громаді, виховується 9 дітей, позбавлених батьківського піклування.

З настанням новорічних свят всі чекають на диво, і якщо його дуже захотіти, то диво обов’язково станеться. Під час святкових заходів до Дня Святого Миколая свій подарунок під головною ялинкою Згурівської громади знайшли батьки–вихователі будинку сімейного типу, отримавши з рук селищного голови Василя Цвика подарунковий сертифікат на побутову техніку – сушильну машину BEKO та багатофункціональний принтер HP Laser.

Сьогодні подарунки вже попрямували у село Войтове, аби полегшити роботу вихователів та порадувати дітвору.