Юні олімпійці Згурівщини бажають перемог спортсменам України на Олімпіаді!

4 лютого, на честь проведення ХХІV зимових Олімпійських ігор та підтримки Національної олімпійської команди України, в освітніх закладах Згурівської громади пройшли заходи з підняття Державного прапора України та прапора національного олімпійського комітету.

13:18 07.02.2022

Чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів ради

Сьогодні, 7 лютого, в залі засідань селищної ради відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів ради, яку провела заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сніжана Авраменко.

09:25 07.02.2022

Засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Сьогодні в Київській облдержадміністрації під головуванням заступника голови Олега Торкунова відбулося засідання комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

13:39 04.02.2022

Нарада щодо цільового використання коштів при виплаті допомоги при народженні дитини

Працівники відділу соціального захисту та охорони здоров’я і центру надання соціальних послуг взяли участь в онлайн-нараді, організованій департаментом соціального захисту населення Київської ОДА на тему: «Деякі питання здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки».

17:42 03.02.2022

Актуальні питання надання адміністративних послуг

Сьогодні, 02 лютого, начальник та адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Згурівської селищної ради Олена Твердохліб та Лідія Ходаківська взяли участь у тематичному семінарі на тему:

16:44 02.02.2022

Меблі для органів соціального захисту

Міністерство соціальної політики України в межах реалізації проєкту Міжнародного банку реконструкції і розвитку «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» послідовно вживає заходи щодо оснащення меблями органів місцевого самоврядування територіальних громад для посилення спроможності щодо виконання ними повноважень і функцій у сфері соціального захисту населення.

11:46 02.02.2022

Навчання за програмою "Кроки для команд з управління справами в органах місцевого самоврядування"

Працівники Згурівської селищної ради розпочали навчання за програмою «Кроки для команд з управління справами в органах місцевого самоврядування», яке триватиме протягом лютого-березня цього року.

16:51 01.02.2022

Електронний кабінет водія на модернізації

Сервісні центри МВС прагнуть до швидкого та якісного надання онлайн-послуг громадянам. Тому ми постійно вдосконалюємо свої сервіси.   Днями ми запустили оновлений онлайн-сервіс з перевірки посвідчення водія і вже взялися за модернізацію Електронного кабінету водія. Саме з цією метою його роботу призупинено. Невдовзі ми повернемося з новаціями, яких потребують час і наші клієнти.

12:45 01.02.2022