Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:

09:25 15.02.2022

Розпочав роботу новий Електронний кабінет водія

Дотримання обіцянок – це індикатор репутації структури. Все просто: прагнемо змін на краще, ставимо цілі, обіцяємо собі, командно працюємо і виконуємо для вас. Тому не дивно, що довелося побути без Електронного кабінету водія лише кілька днів і ми вже зараз презентуємо новий — модернізований.

14:44 14.02.2022

ЗАЯВА СБУ ЩОДО ПРОЯВІВ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше, як чергова потужна хвиля гібридної війни.

11:41 14.02.2022

Головний сервісний центр МВС підписав Меморандум про співпрацю з міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа»

«Ми завжди відкриті до співпраці та діалогу стосовно покращення нашого сервісу. Тому нам дуже важливо миттєво чути відгуки і пропозиції користувачів послуг, щоб мати змогу швидко на них відреагувати. Це допомагає нам вдосконалюватися та ставати краще» – з цим меседжем сервісні центри МВС зверталися до громадян незліченну кількість разів. А слова мають узгоджуватися з діями.

10:40 14.02.2022

Щотижнева нарада

Під час щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів традиційно проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено головні завдання на найближчий період.

09:47 14.02.2022

Плановий виїзд служби у справах дітей та сім'ї в села Мала Супоївка, Мала Березанка, Жуківка

Сьогодні начальником служби у справах дітей та сім’ї селищної ради Тамарою Лободою, головним спеціалістом служби Мариною Довженко спільно з інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Броварського районного управління поліції ГУНП в Київській області Любов Шипко, з метою контролю за виконанням батьками батьківських обов’язків, здійснено плановий виїзд в села Мала Супоївка, Мала Березанка, Жуківка.

16:39 10.02.2022