Дата: від до Скинути

Відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальним майном

У рамках підготовки до позачергової двадцять першої сесії Згурівської селищної ради 13 грудня відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, інвестицій, транспорту, зв’язку, підприємництва, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальним майном. Участь у роботі комісії взяли селищний голова Василь Цвик та секретар ради Ігор Феник.  На розгляд членів комісії винесено питання про надання згоди на прийняття майна у комунальну власність Згурівської селищної територіальної громади. З позитивними висновками та рекомендаціями дане питання винесено на розгляд позачергової сесії 14 грудня 2022 року.

11:52 12.03.2022

Дорогі жінки Згурівської громади!

Вітаю Вас зі святом Весни! Щиро бажаю весняної повені щастя, натхнення, любові, оновлення, процвітання, віри… Віри в краще майбутнє – воно неодмінно настане. Віри в людей.. Віри в себе – це є запорука успіху. Миру нам та Божого благословення!

09:40 08.03.2022

Приєднуйтесь до лав захисників рідної землі, своїх сіл, своїх домівок та сімей!

Всі, хто бажає та має змогу долучитися до добровольчого формування територіальної оборони Згурівської громади, повинні надати свої контактні дані (прізвище, ім'я, по-батькові, контактний номер телефону) до Згурівської селищної ради, звернувшись особисто або за телефоном: 04570-5-16-74.

18:42 07.03.2022

УВАГА! Вивіз сміття!

На численні звернення жителів смт Згурівка 08.03.2022 буде здійснюватись вивіз сміття по селищу.

12:51 07.03.2022

Звертаємося до підприємців!

СП ТОВ "Нива Переяславщини" (ТМ "П'ятачок") надає можливість закупити свинину, м'ясні вироби, ковбаси для жителів сіл нашої громади.

19:01 03.03.2022