Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді

Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки.

14:07 23.02.2022

До уваги мешканців Броварського району!!!

У Броварському районі щоденно, крім суботи та неділі, з 8.00 до 17.00 год., працюють кабінети рекрутингу територіальної оборони (ТрО), які розташовані за адресами:

14:03 23.02.2022

Виїзний прийом громадян в.о. голови Броварської РДА Павла Проскочила

23 лютого виїзний прийом жителів Згурівської громади провів в.о.голови Броварської райдержадміністрації Павло Проскочило. Участь у прийомі взяла Тетяна Стащук, в.о. начальника відділу юридичного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян Броварської РДА.

12:48 23.02.2022

ІНФОРМУЄ ПРОКУРАТУРА

Згурівським відділом Броварської окружної прокуратури вжито заходів щодо реального виконання рішення Згурівського районного суду в частині повернення у комунальну власність Згурівської територіальної громади Броварського району земельної ділянки площею 2 га та забезпечено скасування рішення про державну реєстрацію права власності на неї.

15:52 22.02.2022

Управління Фонду соціального страхування України  у Київській області інформує

Управління Фонду соціального страхування України у Київській області інформує

У зв'язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України, з метою приведення структури органів Фонду соціального страхування України у відповідність до постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року №807-ІХ, постанови правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 №35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України», з 01.03.2022 року затверджено нову структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Київській  області, у складі якої буде 8 відділень, а саме: Білоцерківське, Броварське, Бориспільське, Бучанське, Вишгородське, Обухівське, Фастівське та Славутицьке міське відділення.

11:45 22.02.2022