МЕДИЦИНА ПРАЦЮЄ

Всі медичні спеціалісти та служби служби працюють в штатному режимі.

12:00 03.03.2022

Шановні жителі громади та всі, хто на даний час перебувають на її території!

Відповідно до Закону України про «Про правовий режим воєнного стану» ми здійснюємо перевірку документів у осіб, які не зареєстровані на території Згурівської громади. Заходи правового режиму воєнного стану, передбачені статтею 8 цього закону передбачають, що в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан, військове командування разом із військовими адміністраціями можуть самостійно або із залученням органів місцевого самоврядування запроваджувати та здійснювати ряд тимчасових обмежень: Зокрема: - встановлювати, особливий режим в’їзду і виїзду, обмежувати свободу пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, а також рух транспортних засобів; - перевіряти документи у осіб, а в разі потреби проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян, за винятком обмежень, встановлених Конституцією України.

10:03 03.03.2022

Увага! Інформаційна атака!

Окупанти почали інформаційну атаку на жителів України, здебільшого на жителів похилого віку, використовуючи при цьому телефонні дзвінки для поширення панічних настроїв.

17:53 01.03.2022