Селекторна нарада під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації Бойко М.М.

Дата: 02.09.2022 14:40

Фото без описуСьогодні, 2 вересня, відбулася селекторна нарада під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації Бойко М.М. щодо виконання поставлених завдань з підготовки обєктів до осінньо-зимового періоду 2022-2023 року.

В селекторній нараді взяли участь селищний голова Василь Цвик та завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та розвитку інфраструктури селищної ради Тетяна Мала.

В ході даної наради надано ряд доручень, а саме:

визначити можливість тимчасового розміщення населення, що проживає у багатоквартирних житлових будинках у закладах освіти, які опалюються альтернативними джерелами енергії;

забезпечити аварійне/резервне електропостачання та резервуари чистої води;

забезпечити запас дрів.

На даний час питання підготовки обєктів громади до осінньо-зимового періоду знаходиться на контролі у Згурівській селищній раді, роботи тривають та проводяться згідно затверджених графіків.