Випускний 2022

Дата: 30.06.2022 14:33

Фото без описуЯкий він? Повноцінного відчуття закінчення школи нема ні у дорослих, ні у дітей... Адже не про таке свято мріяли випускники 2022. Тисне тягар непорозуміння та нестабільності, але ...але життя продовжується.

Сьогодні в одному з навчальних кабінетів ОЗНЗ Новоолександрівського НВК зібрались вчителі, батьки, школярі, а головне винуватці свята - випускники.

6 дівчат та 1 хлопець сьогодні отримали документ про здобуття повної загальної середньої освіти.

Гордість освітнього закладу - Анна Гарбуз.

Срібну медалістку та всіх випускників привітали Згурівський селищний голова Василь Цвик та заступник Сніжана Авраменко, які вручили найкращій учениці брендований подарунок.

- Я пишаюсь кожним із вас. Тим, хто має медаль, тим, хто її не має. Ви всі - гордість нашої громади.

Ми, як влада, докладаємо максимум зусиль для розвитку освітньої галузі в нашій громаді.

Підтримуючи Новоолександрівську школу, на останньому засіданні виконавчого комітету прийняли програму, в якій передбачено придбання службового житла для педагогів, - це озвучив Василь Вікторович, вітаючи всю новоолександрівську родину із завершенням навчального року.

До поздоровлень приєднались керівництво школи, батьки, класний керівник, перший учитель.

Вітаємо юнь! Мрійте, ставте цілі, досягайте їх. У добру путь і в мирний час!